Opravy a servis hlavicka
podpora objednat

Servis a podpora

Autor programu: Robert Šmíd

IČO: 01142755

Uhrazením licence má uživatel nárok na základní uživatelskou podporu po dobu 12 měsíců od zakoupení programu. Tou se rozumí konzultace řešené výhradně emailem s odpovědí zpravidla do 2 pracovních dnů na emailu: info@opravyaservis.cz. Do podpory v žádném případě není zahrnut vývoj nových funkcí programu. Ty jsou možné na základě individuelní dohody na zakázku za poplatek, dle náročnosti. Nárok na podporu uživatel ztrácí neuhrazením faktury za odvedenou zakázkovou práci.

Instalace či konfigurace u zákazníka je placenou službou, stejně jako pomoc či instalace přes vzdálené připojení. Expresní zásah nebo zakázkové úpravy jsou otázkou individuelní dohody. Cena prací se řídí ceníkem regionálního partnera, který službu provádí.

 

Region střední Morava (Olomouc, Přerov, Prostějov, Litovel, Moravská Třebová)

Robert Šmíd, tel. 733531372, nabízím servis a poradenství v oblasti softwaru pro systémy windows, programování aplikací včetně databázových (MS SQL server), grafické práce - loga, letáky, plakáty, vizitky, grafické návrhy webových stránek, zpracování grafického manuálu a další. Ceny prací: 500kč/hod.

 

Region Praha

JTcomputer Praha - firma nabízí kompletní počítačový servis v Praze a okolí. Nabídka služeb, ceník a kontakty na www.jtcomputer.cz

 

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

prodej licencí na Slovensko možný jen pro plátce dph

hs logic - servis výpočetní techniky HS Logic s.r.o. , místo kde program vznikl a je používán nejdelší dobu. Nabídka služeb a kontakty na www.hslogic.cz.